fbpx
23 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shkollës

Etiketim: shkollës

​Vihet gurthemeli i aneksit të ri të shkollës “Ibrahim Rugova” në...

0
Në Mazgit të Epërm është vënë gurthemeli i aneksit të ri i shkollës fillore të mesme të ulët “Ibrahim Rugova”, kostoja e projektit është...

Prezantohet projekti i rindërtimit të shkollës “Sami Frashëri”

0
Shkolla e re “Sami Frashëri” në kryeqytet do të jetë jo vetëm dy herë më e madhe, por edhe me infrastrukturë moderne e standarde...

Nis puna për ngritjen e shkollës së re në Derven të...

0
Kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin për Rindërtimin,Arben Ahmetaj kanë qenë në Derven të Fushë- Krujës aty ku ka filluar puna për ngritjen e...

Gjykata lë në burg të arrestuarit, e mitura: Roja i shkollës...

0
Abaz Doga , ish-roja i shkollës nën akuzë për abuzimin e një nxënëseje u përball me gjykatën dhe me prokurorinë që e dyshon se...

“A e bën gjumin rehat Besa Shahini?”/ Rasti i vajzës së...

0
“Rasti i vajzës së dhunuar nga roja i shkollës është tregues i dështimit të shtetit”, shkroi pak minuta më parë, në një postim në...

Klopp tregon për rikthimin në stërvitje: Si dita e parë e...

0
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp e ka krahasuar rikthimin në stërvitje si ditën e parë të shkollës. Ai u shprehë se ishte i lumtur që...

Jurgen Klopp për rikthimin: Ishte si dita e parë e shkollës

0
Liverpooli ka filluar stërvitjet pas një pauze gati dy mujore për shkak të pandemisë që “paralizoi” botën e futbollit. Trajneri i Reds, Jurgen Klopp e...

Ish studenti i Ramës sot artist me famë botërore: “Të them...

0
Profesori i parë që më ka folur kundër komunizmit ka qenë Edi Rama. Duke ardhur nga një qytet i dhunuar keqas në vitet e...

Ish studenti i Ramës sot artist me famë botërore: “Të them...

0
Profesori i parë që më ka folur kundër komunizmit ka qenë Edi Rama. Duke ardhur nga një qytet i dhunuar keqas në vitet e...

Dy djem të moshës 11 dhe 14 janë qëlluar për vdekje...

0
Dy djem u qëlluan për vdekje ndërsa ishin ulur në një furgon para një shkolle fillore në mëngjesin e së shtunës në Kaliforni, tha...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS