Shyhrete Behluli vishet si nuse për Bajram

0
14
Gjigandi

Është ndër këngëtarjet me të dashura për publikun shqiptar.

Fjala është për këngëtaren e njohur Shyhrete Behlulin.

Ajo me rastin e Festës së Fitër Bajramit ka uruar besimtarët myslimanë.

Shyhrete Behluli pozoi e veshur me një fustan të zi dhe xhaketë me po të njëjtën ngjyrë.

Këngëtarja, përmes atij imazhi ku shfaqet shumë elegante në shtëpi, uroi besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit.

“Me Fat Fiter Bajramin te gjitheve.Uroj qe festat e tjera ti festojme ashtu siç jemi mesuar❤️”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Shyhrete Behluli ashtu si gjithë kolegët e saj, për momentin ka anuluar të gjitha planet për mbrëmje muzikore, për shkak të pandemisë COVID-19.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu