30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajram

Etiketim: Bajram

Ndryshon moti për Fitër Bajram, këto do të jenë temperaturat

0
Prishtina Weather ka njoftuar se në fundjavë do të ketë ndryshim të temperaturave.Kështu këto ditë pritet që të ketë reshje shiu dhe bubullima.Mot më...

Ja si do të jetë moti për Bajram

0
Të enjten më freskët, orëve të mëngjesit mundësi për riga lokale shiu. Të premten dhe në fundjavë vranësira e diell, të dielën me kushte...

Familja që feston Bajram e Pashkë/ Anëtarët janë katolikë, ortodoksë dhe...

0
Në shtëpinë e fotografit të njohur, Çesk Shllaku në Shkodër, në pak ditë do festohen Pashkët Katolike, ato Ortodokse dhe pastaj Bajrami.Dy burrat e...

U vihet zjarri plehrave në Bajram Curr, zjarrfikësit disa orë në...

0
Qyteti i Bajram Currit është mbuluar nga smogu i plehrave të qytetit. Pika e grumbullimit te plehrave ndodhet në hyrje të qytetit brenda perimetrit...

Bajram Neziri emocionon me disa fjalë për ish kryetarin e FFK-së

0
Ish administratori i Federatës së Futbollit të Kosovës, Bajram Neziri, ka disa fjalë emocionuese për Sabri Hashanin, ish president i FFK-së. Neziri ka punuar...

U dekretua sot nga Presidenti Meta, kush është Gjeneral Major Bajram...

0
Gjeneral Major Bajram Begaj, ka lindur në datë 20.03.1967, në Rrogozhinë. Ka përfunduar studimet në Fakultetin e Mjekësisë në Degën Mjekësi e Përgjithshme në...

Bajram Neziri: Urime përvjetori i gazetës kombëtare ‘Bota sot’

0
Bajram Neziri është veprimtar më i shquar i futbollit të Kosovës. Njeriu që ka punuar një periudhë të gjatë në Federatën e Futbollit të Kosovës...

Menaxheri i kombëtares, Bajram Shala: Jemi të kënaqur me formën e...

0
Menaxheri i Kombëtares së Kosovës, Bajram Shala ka folur lidhur me gjenden e futbollistëve të kombëtares. Kosova pritet të grumbullohet në muajin shtator, ose më...

Engjellusha me veshje provokuese për Bajram

0
Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares...

Shyhrete Behluli vishet si nuse për Bajram

0
Është ndër këngëtarjet me të dashura për publikun shqiptar. Fjala është për këngëtaren e njohur Shyhrete Behlulin. Ajo me rastin e Festës së Fitër Bajramit ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS