Shpërthyese në fustanin e ngushtë prej lëkure

0
143
blank
Gjigandi

Ajo ishte në Dubai muajin e kaluar, duke u munduar ta marrë veten nga ndarja nga i dashuri Sam Gowland.

Dhe Chloe Ferry u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa bashkë me anëtarët e Geordie Shore u panë në klubin e natës Bijoux në Newcastle, të martën, përcjell Bota sot.

24 vjeçarja tregoi hiret trupore në një fustan të shkurtër, të zi dhe të ngushtë, që ekspozonte të pasmet gjigante dhe gjoksin bombastik./BS/

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu