Selena Gomez merr gjithë vëmendjen

0
70
Gjigandi

Selena Gomez ishte në hapje të Amerivan Music Awards të dielën.

Dhe të gjithë sytë ishin mbi të kur ajo arriti në tapetin e kuq në teatrin e LA’s Microsoft me një veshje mahnitëse të Versace.

Selena 27 vjeqare dukej mahnitëse me fustanin e saj të gjelbërt, duke shfaqur linjat e saj mahnitëse./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu