Ryva Kajtazi tregon pamje brenda shtëpisë së saj

0
19
blank
Gjigandi

Ryva Kajtazi është një nga emrat mjaft të kërkuar në estradë për ahengje të ndryshme familjare.

Duke pasur një agjendë të ngjeshur me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore, si dhe duke qenë me vite pjesë e skenës muzikore, këngëtarja bën një jetë mjaft luksoze.

E si rrallëherë, ajo ka zbuluar pamje të një pjese të ambientit në shtëpinë e saj.

Këngëtarja ka vite që është martuar, dhe tashmë ka një vajzë, ndërsa shumë shpejt ajo do të sjellë në jetë edhe fëmijën e saj të dytë, e që është djalë.

Në muzikë, këngëtarja ka një vit që nuk ka sjellur një projekt të ri, ndërsa ai i fundit mbetet “Santorini”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu