Rokeri i njohur kujton rokerin e ndjerë me hitin e tij

0
13
Gjigandi

 “Coveri im i parë në shenjë respekti për ikonën e Rock muzikës shqiptare (i ndjeri) Agron Berisha “Vetem 5 minuta” .Dëgjim të këndshëm!”.

Kështu shkruan artisti Naser Berisha në profilin e tij në facebook teksa publikon edhe coverin që vërtet si ai askush tjetër nuk mund ta ringjallte zërin e artistit të madh e të ndjerë Agron Berisha.

Një roker patjetër që do ti përshtatej mjaft bukur super hiti ” Vetëm 5 minuta”, ndërsa për Naser Berisha ky është coveri i parë i publikuar “live” dhe ia vlen ta dëgjoni.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu