Rita Ora flet për rolin në filmin e ri

0
21

Rita Ora është pjesë edhe e një filmi tjetër.

Rita Ora krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ajo është aktive edhe në fushën e aktrimit.

Së fundi, këngëtarja është e angazhuar në një projekt filmik, ku do të aktrojë krah artistëve të njohur.

Bëhet fjalë për ripërpunimin e “Oliver Twist”, për të cilin rol ajo shprehet e lumtur, teksa pozoi me aktorët e tjerë. “Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe e këtij kasti të mrekullueshëm. Është e pabesueshme të punosh me këta njerëz dhe gjithë ekipin çdo ditë, mezi pres të ju shoh më 2020!!”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu