Rep-artistët me famë botërore publikojnë këngën e re

0
89
Gjigandi

Rep-artistët e njohur me famë botërore: KSI, Rick Ross, Lil Baby dhe S-X, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet” Down like that” dhe është publikuar vetëm në versionin audio.

Anipse artistët nuk e kanë shoqëruar këtë bashkëpunim me videoklip, kënga ka arritur të marrë mbi 1 milion klikime në YouTube qysh në orët e para.

Lexo edhe:  Ledri Vula feston ditëlindjen dhe ka vetëm një dëshirë

Krahas klikimeve, ky bashkëpunim është cilësuar si i mirë për fansat e kësaj muzikë.

Mbetet të shihet ditëve në vazhdim nëse rep-artistët do ta publikojnë këtë këngë të shoqëruar edhe me videoklip.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu