Gjigandi
Ballina VIP Redola, vajza e artistes së madhe sjell këngën “E pamundur”

Redola, vajza e artistes së madhe sjell këngën “E pamundur”

0
56

Ajo quhet Redola Marevci dhe sapo ka sjellë këngën e saj të dytë.

E bukur e me mjaft stil e zë të veçantë ajo ka ardhur me këngën “E pamundur” me një super klip.

Por bukuroshja është vajza e artistes së madhe Sahide Mustafa ( Motrat Mustafa) ndërsa ka plot talent./B.S

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu