Publikohet mesazhi i një prej viktimave të tragjedisë në Angli: ‘Mami më fal, po vdes!’

0
115
Gjigandi

Frika se mes 39 emigrantëve të vdekur ka dhe nga ata me shtetësi vietnameze, po rritet. Detaje të reja zbulohen çdo moment pas tragjedisë të së mërkurës, ku u gjetën pa jetë 39 njerëz brenda kamionit të mallrave në parkun……

Lexo edhe:  Rihanna më e 'nxehtë' se kurrë më parë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu