Ballina Etiketimet Angli

Etiketim: Angli

U kapën në “shtëpi bari” në Angli, nga 18 muaj burg...

0
Policia britanike zbuloi një “shtëpi bari” në Somerset dhe arrestoi 3 shtetas shqiptarë. Këta të fundit ishin fshehur në çatinë e vendit ku kultivonin...

U kap në “shtëpi bari” në Angli, shqiptari: Kisha 10 mijë...

0
Një 38-vjeçar shqiptar është arrestuar pasi u kap në një shtëpi që përdorej për kultivimin e lëndës narkotike tip kabanis. Sipas mediave britanike, Osli...

Jepet dënimi për 4 shqiptarët në Angli/ U arrestuan në një...

0
Ditën e sotme tre shqiptarët, Engjell Osmanaj, 29 vjeç, Anjelos Selamaj, 22 vjeç dhe Alban Topi, 29 vjeç, janë paraqitur në Gjykatën e Truro...

U mbytën teksa shkonin me gomone drejt Anglisë, arrestohet trafikanti 32-vjeçar

0
Një burrë është arrestuar në lidhje me vdekjen e të paktën 27 personave, që u mbytën duke tentuar të kalonin kanalin anglez me një...

Fshihte kokainë në furnizimet e dyqanit, arrestohet shqiptari në Angli

0
Një shqiptarë drejtues i një dyqani luksoz në Princes Avenue, Hull, është kapur dhe dënuar me 4 vjet dhe 10 muaj burg pasi polici...

Emrat/ Akuzohen për vrasje dhe ngacmim seksual, kush janë 3 shqiptarët...

0
Mediat britanike kanë publikuar një listë me emrat e personave më të kërkuar në vend, që prej 13 nëntorit të këtij viti. Mes të shumë...

Raporti i BBC: Shqiptarët kryesojnë listën e refugjatëve të paligjshëm në...

0
Çdo ditë raportohen dhjetëra emigrant shqiptarë po largohen drejt Britanisë së Madhe. Ky është kthyer në një problem shqetësues për qeverinë britanike, ndërkohë që...

Emri/ I dënuar në Angli për drogë, 31-vjeçarit i sekuestrohet pasuria...

0
Një pasuri prej 3 milionë euro është konfiskuar në Elbasan, në pronësi të një 31-vjeçari. Mësohet se shtetasi Emiliano Shega është dënuar në Angli për...

Emri/ Grabitja e 30-vjeçarit në Angli, vëllai: Kriminelët e dhunonin dhe...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me 30-vjeçarin i cili mbahej peng nga kriminelët në Angli, të cilët kërkonin 400 mijë...

“Hala rrugëve shes miell”/ Si joshen të rinjtë shqiptarë nga paratë,...

0
Roberto Mulaj mund të admirojë pamjet e Kosovës fqinje nga ferma e tij, e cila ndodhet në një luginë në Shqipërinë e veriut. Megjithatë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24