Publikohet ‘Mehlem’ nga Osman Imeraj

0
3
Gjigandi

Siç u paralajmërua ditë më parë, këngëtari i njohur Osman Imeraj, ka publikuar këngën e tij më të re.

“Mehlem” quhet kënga e re e publikuar nga Osmani, e sjellë për programin festiv të vitit të ri 2020, shkruan “Bota sot”.

Kënga është ritmike, me tekst dhe muzikë nga Valon Biba, me orkestrim nga Labinot Mezini, produksioni MProduction,e sjellë mjaft bukur nga Osman Imeraj./BS/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu