Publikohet kënga e re nga Ardian Bujupi

0
17
Gjigandi

Këngëtari i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi, publikoi projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Eine Nacht” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Ky projekt është pjesë e albumit më të ri të artistit që titulloht “Rahat” dhe është publikuar në kanalin zyrtar të tij në YouTube.

“Eine Nacht” qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu