25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bujupi

Etiketim: Bujupi

Ardian Bujupi nën përqafimin e Sabrines, thotë se e ka vetëm...

0
Fansat vazhdojnë të jenë kurioz për jetën private të Ardian Bujupit. Këngëtarin e njohur shqiptar, Ardian Bujupi, kohët e fundit e kemi parë të shoqëruar...

Kë zgjedh Ardian Bujupi mes Elvanës dhe Xhensilës?

0
Sonte në emisionin NIN me Alaudin Hamitin I ftuar ka qenë Ardian Bujupi. Këngëtari i cili rrallë herë prezantohet në intervista, ka treguar shumë gjëra...

Ardian Bujupi me fjalë të ëmbla uron të dashurën për ditëlindjen

0
Prej pak kohësh, këngëtari Ardian Bujupi po shijon romancën e tij të re me një modele indiane, e cila quhet Sabrine Khan. Vajza në fjalë...

“Panorama”, kënga më e re nga Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi

0
Xhensila dhe Ardiani kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe kolegu i saj Ardian Bujupi do të vijnë me bashkëpunim. Ishte...

Xhensila e Ardian Bujupi sërish bashkë, i zbulon byzylyku mijëra eurosh

0
Dyshja e hitit ‘Çika Çika’ janë bërë sërish bashkë për të sjellë një këngë tjetër për këtë verë të nxehtë e të mbushur me...

Ardian Bujupi paralajmëron këngën e radhës dhe tregon se është bashkëpunim

0
Artisti shqiptar, i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor. Përmes rrjeteve sociale, këngëtari ka treguar...

Kënga e shumëpritur nga Ardian Bujupi ‘Modela’ lansohet me këtë datë

0
Ardian Bujupi gjatë kohës së pandemisë nuk kishte qëndruar tërësisht i heshtur, këngëtari javë më parë kishte publikuar këngën ‘Ohne Warnung’. Tani artisti i cili...

Publikohet kënga e re nga Ardian Bujupi

0
Këngëtari i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Ardian Bujupi, publikoi projektin e ri muzikor. Kënga titullohet “Eine Nacht” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip. Ky...

Ardian Bujupi jep lajmin e shumëpritur

0
Ardian Bujupi ka gëzuar fansat e tij me njoftimin e bërë. Ardian Bujupi është nga këngëtarët më të pëlqyer shqiptar edhe pse interpreton në gjuhën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS