Plasën çokollatat edhe këtej! Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

0
37
Gjigandi

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë mbërritur kështu në fundin e projektit të librit të gatimit të prezantueses.

E në darkën që organizoi të dielën në shtëpinë e saj, Arbana nuk kishte si të mos shprehte publikisht falenderimet për bashkëpuntorin më të ngushtë dhe djalin që i ka vjedhur zemrën.

“E kur vjen fjala për t’i bërë deklarata Edit….çfarë do që të them unë e kam kot por unë e kam zemër e kam shpirt”, dëgjohet të thotë Arbana në fjalën falenderuese përpara miqve të ftuar.

Një deklaratë të fortë dashurie më herët e ka bërë i dashuri i saj në një foto të shppërndarë në Instagram duke shkruar: “Nëse ka një njeri që e meriton suksesin ai je ti zemër”.

Kjo deklaratë nuk ka kaluar pa përgjigjen e autorës së “Dua të të bëj të lumtur” e cila i shkruan thjesht “Të dua” në anglisht.

Sigurisht “Receta për 5 minuta” ëhstë projekt njësoj i rëndësishëm për çiftin sepse është bërë në bashkëpunim të plotë me njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu