21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eduartit

Etiketim: Eduartit

Plasën çokollatat edhe këtej! Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

0
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë mbërritur kështu në fundin e projektit të librit të gatimit të prezantueses. E në darkën që organizoi të dielën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS