20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plasën

Etiketim: Plasën

Plasën çokollatat edhe këtej! Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

0
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë mbërritur kështu në fundin e projektit të librit të gatimit të prezantueses. E në darkën që organizoi të dielën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS