Gjigandi
Ballina VIP Pamela Anderson thotë se nuk i pëlqeu fimi ‘Baywatch’ me protagonist Dwayne...

Pamela Anderson thotë se nuk i pëlqeu fimi ‘Baywatch’ me protagonist Dwayne Johnson dhe Zac Efron

0
13

Pamela Anderson ishte bërë e njohur me rolin e saj CJ Parker në serialin ‘Baywatch’ i cili dekada më vonë është ripërpunuar nga një kastë tjetër.

Pamela Anderson ka pranuar se nuk i pëlqeu filmi i ripërpunuar ‘Bayëatch’ ku interpretuan Dëayne Johnson dhe Zac Efron teksa ishte mysafire në episodin e fundit të ‘Watch What Happens Live’ me Andy Cohen, shkruan DailyMail.

“Nuk më pëlqeu. Kjo është ajo çfarë ju tërheq  nga Baywatch? Përpjekja për t’i bërë këto filma nga serialet, thjesht po rrëmon ato, ‘tha ikona e Playboy, 52 vjeçarja.

Pamela ka kritikuar buxhetin e madh të shpenzuar (ndërmjet 65-69 milionë dollarë) për realizimin e filmit, duke thënë se për xhirimin e serialit janë shpenzuar vetëm gjysmë milion dollarë. 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu