23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dwayne

Etiketim: Dwayne

Pamela Anderson thotë se nuk i pëlqeu fimi ‘Baywatch’ me protagonist...

0
Pamela Anderson ishte bërë e njohur me rolin e saj CJ Parker në serialin ‘Baywatch’ i cili dekada më vonë është ripërpunuar nga një...

Chrissy Teigen, Dwayne Johnson dhe Keanu Reeves zënë vend në listën...

0
A100 Gold House’ ka lëshuar listën e personave më me ndikim për vitin 2020. Chrissy Teigen, Dwayne Johnson dhe Keanu Reeves ishin vetëm disa nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS