Olti Curri thotë se Morena Taraku nuk e meriton epitetin e këngëtares

0
56

Mbetet të shihet nëse Morena do reagoj për deklaratat e fundit të opinionistit.

Nuk është kjo hera e parë që Olti Curri ka bërë bujë me deklaratat e tij karshi këngëtarëve, e fundit erdhi gjatë një emisioni të ‘Prive’.

Opinionisti shqiptar kishte folur për këngëtaren Morena Taraku dhe fjalët që ai zgjodhi nuk do i pëlqejnë fare Morenës.

I pyetur se “Cila këngëtare nuk e meriton epitetin këngëtare?”, Olti nuk ka hezituar të përgjigjet rreth kësaj duke thënë, “Përshembull Morena Taraku”.

Mbetet të shihet nëse do reagoj këngëtarja pasi dëgjon deklaratën e Oltit.

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu