Noizy: Muzika më shpëtoi jetën

0
54
Gjigandi

Noizy është ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Siç e dimë në moshë të re Noziy ishte shpërngulur në Angli për krijuar një jetë të re nga një zymtësi që atëherë po kalonin vendet shqiptare.

Dhe atëherë nuk ishte muzika profesioni nga ku Rigelsi fitonte të holla, kujtojmë se ai ishte ‘street fighter’ ose siç thuhet boksier i rrugëve, tani një nga reperët më të mirë shqiptar ndjehet shumë i lumtur për fatin e ndryshuar.

Noizy para pak minutave ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku kishte shkruar “Muzika më shpëtoi jetën”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Music saved my life

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on Nov 3, 2019 at 3:29am PST

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu