Në qytetin e të dashuruarve, Dhurata feston ditëlindjen

0
80
blank
Gjigandi

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Dhurata Ahmetaj njihet për bukurinë e saj si dhe këngët që sjellë për publikun shqiptar.

Në paraqitjet e saj publike ajo kujdeset që gjithnjë të duket bukur dhe të paraqes format fantastike trupore.

Sot, kur ajo feston ditëlindjen e 27-të, ka publikuar një fotografi nga kryeqyteti francez Parisi, ku ajo duket se ka preferuar të festojë.

Kujtojmë që ajo është krijese e shumë këngëve si: “Gabim”, “Shumë o ka ma don”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu