Dje Blleki dhe Mc Kresha publikuan duetin e ri, Lumi B gati të ‘plas’ nga ‘inati’

0
33
Gjigandi

Lumi B ka shprehur mendimin e tij për këngën ‘Thug life’.

Dje anëtarët e ‘PINT’ realizuan projektin e gjashtë brenda 30 ditëve duke shënuar një sukses të madh.

Ende pa mbushur një ditë të plotë nga publikimi, dueti mes Mc Kresha dhe Bllek ‘Thug life’ ka filluar të konsiderohet një hit, e së fundmi edhe Lumi B ka shprehur mendimin e tij për këtë bashkëpunim.

Ai ndau një pjesë të klipit në profilin e tij në Instagram, dhe ka shkruar “Qashtu duhet Mc Kresha dhe Bllek, inati pom vjen po sen i fort”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qashtu duhet @bllekibllekk @tavnikcity po m vjen inati po sen i fort….

A post shared by Lumi B (@lumib) on Nov 2, 2019 at 1:56pm PDT

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu