Naser Berisha publikon këngën e re

0
110
Gjigandi

Naser Berisha njihet për këngët që janë shndërruar në hite ndër vite.

Tekstet dhe zëri i tij i kanë përcjellë gjenerata të tëra.

Së fundmi, Berisha ka sjellë projektin më të ri për admiruesit e artit të tij.

Rok balada më e re që ai ka sjell mban titullin “Do të dua dikur”, së cilës ia ka realizuar edhe video klipin.

Lexo edhe:  Shenjat që tregojnë se keni nevojë për një vizitë tek gjinekologu

Për tekstin është përkujdesur vet Berisha, po ashtu edhe për muzikën e orkestrimin.

Kitaristi Reshat Beqiri luan pjesën e kitarës, kurse Bug Production ka realizuar xhirimin e video klipit. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu