Mozzik kthehet në Zvicër, kjo është arsyeja

0
119
Gjigandi

Mozzik është kthyer sërish në Zvicër.

Mozzik pasi kaloi disa ditë në Kosovë, sot është kthyer përsëri në Zvicër ku do mbaj koncertin e radhës.

Reperi po sa mbërriti personi i parë që ka vizituar është vajza e tij Hëna me të cilën ndau disa video dhe imazhe, e bija i paska munguar shumë atij dhe kjo vërehet qartë nga postimet e bëra.

Përndryshe, Mozzik është duke shijuar suksesin e këngës ‘Dhelpër dinake’ e cila tani më ka arritur shifrën e tetë milionë klikimeve brenda dy jave. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu