Moti ndryshon papritur, kështu pritet të jetë koha nesër – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Dita e nesërme do të sjellë rrebeshe shiu në të gjithë territorin si dhe ulje të temperaturave në të dyja ekstremet.

Metoalb njofton se dita e neserme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore.
Ne fundjave pritet permiresim i kushteve atmosferike duke ri-sjelle kthjellimet ne territor.
Temperaturat e ajrit do te pesojne renie duke u luhatur nga 9 grade C mengjesi deri ne 29 – 30 grade C mesdita.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu