“Migjeni” do fluturojë në Itali, Rama publikon foton e avionit të ri të Air Albania – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama publikoi foton e nje tjeter avioni te Air Albania qe do te fluturoje drejt Italise.
Bëhet fjalë për avionin me emrin “Migjeni”, i cili sipas fotove duket ende në hangar por Rama thotë se është gati për në Tiranë dhe se pas dy ditësh nis fluturimet drejt Italisë.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me MIGJENIN gati për Tiranë🦅, që pasnesër të nisë fluturimet drejt Italisë, ju uroj një ditë të bukur🙏”, shkruan kryeministri Edi Rama.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu