Ballina Etiketimet Air

Etiketim: Air

Derbi i kryeqytetit do të luhet në “Air Albania”

0
Drejtuesit e klubit të Partizanit, duke qenë organizatorë të sfidës, mes “demave të kuq” dhe ekpit të Tiranës, kanë vendosur që derbi i kryeqytetit,...

U sulmua nga hakerat? Air Albania: Sistemet tona janë të paprekuara...

0
Mbrëmjen e djeshme është informuar se kompania e udhëtimit ‘Air Albania’ është sulmuar nga një grup hakerash në të cilën janë marrë të dhënat...

Apple prezanton laptopin e ri MacBook Air, që plotësisht është ridizajnuar

0
Gjiganti amerikan Apple ka befasuar të gjithë ata që me padurim kanë pritur eventin e shumpërfolur WWDC, ku ky gjigant i teknologjisë informative kohë...

​Kontrolle të rrepta për tifozët para hyrjes në “Air Albania”

0
Futja e tifozëve të parë në stadiumin "Air Albania" ka nisur. Në orën 21:00 ekipet e Romës dhe Feyenoord do të përballen në stadiumin...

Nuk do të ketë më vaksinime tek ‘Air Albania’, ministria e...

0
Vaksinimi në Stadimun 'Air Albania' do të zhvendoset pranë qendrave shëndetësore nga data 1 Maj.Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se, shërbimi i...

Apple thuhet se po planifikon një MacBook Air 15 inç

0
Ridizajnimi i ardhshëm i MacBook Air i Apple është raportuar gjerësisht, por informacionet e reja sugjerojnë se ai mund të vijë në dy madhësi.Sipas...

40 shqiptarë me bileta avioni të paguara të Air Albania mbeten...

0
Skandali i biletave të shitura jashtë planifikimit ka përfshirë dhe kompaninë shqiptare Air Albania. Një ditë më parë 40 pasagjerë shqiptarë që do të udhëtonin...

Konkurrenti i Tesla, Lucid Air do të dalë në treg në...

0
Kjo makinë elektrike pritet të përshkojë 640 kilometra me një ngarkesë elektrike të vetme. Lucid Air u njoftua për herë të parë në 2016. Tani kjo...

Më 22 qershor ‘Air Albania’ nis fluturimet e rregullta, ja destinacioni...

0
Më 22 qershor ‘Air Albania’ do të rinisë fluturimet e rregullta ku destinacioni i parë do të jetë Stambolli. Lajmi është bërë i ditur nga...

Air Albania jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nisin fluturimet

0
Air Albania nëpërmjet një statusi në “Facebook” ka bërë me dije se nga data 22 qershor do të fillojë fluturimet. Statusi: Më 22 Qershor rifillojmë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24