26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Avionit

Etiketim: avionit

​Shkencëtarët britanikë analizojnë sekretet e avionit luftarak të çmuar të Putinit

0
Shkencëtarët britanikë dhe amerikanë po analizojnë mekanizmin sekret të shënjestrimit me rreze të gjatë të avionit luftarak më të avancuar të Rusisë, konfirmuan burimet...

Dy të vdekur dhe piloti i humbur pas përplasjes së avionit...

0
Dy njerëz kanë vdekur dhe politi është i humbur teksa një avion është përplasur sot pasdite në një ndërtesë apartamentesh në Gjermani, duke shkaktuar...

7 të vdekur nga rrëzimi i avionit ushtarak të zbulimit në...

0
Shtatë anëtarë të forcave të sigurisë së Turqisë kanë vdekur nga rrëzimi i një avioni të policisë turke në zonat malore të lindjes së...

Irani: Rrëzimi i avionit ukrainas “gabim njerëzor”

0
Irani pretendon se një “gabim njerëzor” u bë shkak për rrëzimin e një avioni ukrainas me pasagjerë në fillim të këtij viti. Si pasojë...

Publikohen incizime të reja lidhur me rrëzimin e avionit MH17

0
Një ekip hetimor i drejtuar nga Holanda që po heton rrëzimin në vitin 2014 të një të një avioni të linjës ajrore “Malaysia Airlines”...

Nga përplasja e avionit vdes një preson në zonën e Atlantës

0
Të paktën një person u vra të mërkurën në mëngjes kur një aeroplan i vogël u përplas në një banesë në qytet në zonën...

“Migjeni” do fluturojë në Itali, Rama publikon foton e avionit të...

0
Kryeministri Edi Rama publikoi foton e nje tjeter avioni te Air Albania qe do te fluturoje drejt Italise. Bëhet fjalë për avionin me emrin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS