Vetëvaret 40-vjeçari shqiptar i burgosur në burgun e Koridhalos – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Vetëvaret një i burgosur shqiptar në burgun e Koridhalos. Shqiptari 40-vjec, ishte i paraburgosur për “tentative vrasje” të një të afërmi te tij.
Nuk dihen ende shkaqet, që e kanë çuar 40-vjeçarin shqiptar drejt aktit të rëndë, por policia greke ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen hetimet.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu