Ballina Etiketimet Albania

Etiketim: Albania

Derbi i kryeqytetit do të luhet në “Air Albania”

0
Drejtuesit e klubit të Partizanit, duke qenë organizatorë të sfidës, mes “demave të kuq” dhe ekpit të Tiranës, kanë vendosur që derbi i kryeqytetit,...

U sulmua nga hakerat? Air Albania: Sistemet tona janë të paprekuara...

0
Mbrëmjen e djeshme është informuar se kompania e udhëtimit ‘Air Albania’ është sulmuar nga një grup hakerash në të cilën janë marrë të dhënat...

Big Brother Vip Albania/ Ja emrat që përfliten se do t’i...

0
Sonte do të ketë hyrje të reja në programin “Big Brother VIP Albania”. Disa nga personazhet e njohur që mund t’i shtohen sonte shtëpisë...

Gazetarët investigativë futen brenda Final SHPK-ADCA-Micro Credit Albania, zbulohet skema e...

0
Njerëz nga e gjithë Shqipëria thirren pranë FINAL SHPK-ADCA-Micro Credit Albania. Por këtë radhë vizitorët do t’i vijnë nga Priza.al. Gazetarët investigativ do të...

​Kontrolle të rrepta për tifozët para hyrjes në “Air Albania”

0
Futja e tifozëve të parë në stadiumin "Air Albania" ka nisur. Në orën 21:00 ekipet e Romës dhe Feyenoord do të përballen në stadiumin...

Skandali/ “E-Albania”, tendera të dyshimtë, 3.5 miliardë lekë në dy muaj

0
Sportelet shtetërore janë mbyllur, por qytetarët po kanë vështirësi për të marrë online shërbimet. Portali "e-Albania" i administruar nga Agjencia e Kombëtare e Shoqërisë...

Nga një maji, 1225 shërbime jepen online në portalin e-Albania

0
1225 shërbime publike ofrohen online në portalin e-albania ndërsa prej datës 1 maj vetëm 5% e shërbimeve publike ofrohen ende në sportele, ku qytetari...

“Albania open 2022”, nis në Vlorë gara ndërkombëtare e parashutistëve

0
Vlora është kthyer në një nga qytetet destinacion për sportet e ajrit.Ka nisur dje edicioni i 23 i Albania Open në të cilin marrin...

Nuk do të ketë më vaksinime tek ‘Air Albania’, ministria e...

0
Vaksinimi në Stadimun 'Air Albania' do të zhvendoset pranë qendrave shëndetësore nga data 1 Maj.Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se, shërbimi i...

Raportet mjekësore tashmë mund të merren në e-Albania me nënshkrim elektronik

0
Raportet mjekësore për paaftësi të përkohshme nuk do të merren më me letër, por do të jepen në e-Albania.Lajmi u bë i ditur nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24