Meta pranon Letrat Kredenciale të Ambasadorit të ri izraelit/ Krenar për kontributin e shqiptarëve në shpëtimin e hebrenjve gjatë Luftës – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka pranuar ditën e sotme letrat kredenciale të ambasadorit të ri të Izraelit në Tiranë, Noah Gal Gedler.
Lajmin e jep vetë kreu i shtetit përmes një postimi në Facebook.

“Pranova sot Letrat Kredenciale të Ambasadorit të ri të Shtetit të Izraelit në Shqipëri, z. Noah Gal Gedler, një diplomat me shumë eksperiencë dhe kontribute të shquar në këtë fushë.
“Pranova sot Letrat Kredenciale të Ambasadorit të ri të Shtetit të Izraelit në Shqipëri, z. Noah Gal Gedler, një diplomat me shumë eksperiencë dhe kontribute të shquar në këtë fushë.
 

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu