9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Izraelit

Etiketim: izraelit

Broja, gati për sfidën ndaj Izraelit: Më pëlqen të luaj nga...

0
Ai nuk ka qenë pjesë e grumbullimit të kombëtares prej ditës së parë për sfidat e qershorit. Nuk luajti dot as ndaj Islandës në...

Uzuni shkund kuqezinjtë: Ndaj Izraelit është më e vështirë se kundër...

0
Kombëtarja shqiptare është rikthyer në Shqipëri ditën e djeshme, duke nisur menjëherë përgatitjet për sfidën e radhës ndaj Izraelit. Armando Broja dhe Myrto Uzuni,...

​Ministri i Izraelit Frej ndihmon Handikos me 93 karroca

0
Ministri për Bashkëpunim Regjional të Izraelit Esawi Frej dhe ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal Elbert Krasniqi kanë vizituar sot Shoqatën Handikos, të cilës...

Ndërsa Zelensky iu drejtohej ligjvënësve izraelitë, ka pasur përpjekje kibernetike për...

0
Gjatë fjalimit të presidentit ukrainas, Volodymyr Zelensky më herët sot në parlamentin e Izraelit, Knesset, u bënë një sërë përpjekjesh për të ndërprerë transmetimin...

Mavraj nuk e njeh shtetin e Izraelit, klubi i tij bën...

0
Mërgim Mavraj kthehet përsëri në qendër të vëmendjes dhe përsëri për ngjarje që kanë të bëjnë pak me fushën e futbollit. Këtë herë, ish-kapiteni...

Irani ekzekuton agjentin e SHBA, Izraelit që spiunoi gjeneral Soleimanin

0
Irani tha sot se ka ekzekutuar një agjent të CIA-s dhe Mossad-it izraelit që u shpall fajtor për vepra spiunazhi, përfshi dhe vendndodhjen e...

Memoriali i Holokaustit, ambasadori i Izraelit: Shqipëria si një pishtar tolerance

0
Ambasadori i Izraelit në Tiranë, Noah Gal Gendler në fjalën e tij në përurimin e Memorialit të Holokaustit në Tiranë, e ka cilësuar Shqipërinë...

Dy raketa u lëshuan nga Rripi i Gazës në drejtim të...

0
Dy raketa janë shkrepur nga Rripi i Gazës në jug të Izraelit, njoftoi ushtria izraelite. Sipas një raporti nga Jerusalem Post, nuk ka të...

Kreu i Pink Floyd: Policët amerikanë kanë mësuar teknikat fashiste të...

0
Themeluesi i grupit britanik të rrokut Pink Floyd, Roger Waters tha dje se shikon ngjashmëri mes sjelljes së policisë në SHBA dhe trajtimit të...

Protesta në Gaza për planet e aneksimeve të Izraelit në Bregun...

0
Palestinezët në Rripin e Gazës protestuan dje për të refuzuar planin Izraelit për aneksimin e disa territoreve të pushtuara në Bregun Perëndimor. Të organizuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS