MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë “28 Augusto”

0
12
Gjigandi

 Augusto” është titulli i këngës së re që është lansuar në YouTube nga PINT.

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë ardhur me realizimin e radhës muzikor që është pjesë e albumit “USA”.

Edhe kjo këngë vjen në vazhdën e publikimeve muzikore nga albumi i fundit që janë duke i publikuar në shërbimin më të popullarizuar të shpërndarjes së videove.

Publikimi i këngës “28 Augusto” në YouTube ka ardhur vetëm në versionin audio.

Në ndërkohë, që në minutat e para të lansimit, fansat kanë nisur ta pëlqejnë dhe t’i komplimentojnë autorët e projektit.

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu