Fotografia e rrallë, princi Charles përballë një burri lakuriq

0
157
blank
Gjigandi

Princi i Uellsit, Charles, ndodhet prej disa ditësh në një vizitë zyrtare në Zelanden e Re. Gjatë këtij turi, 71-vjeçari është pritur nga një burrë lakuriq.

Teksa princi ka bërë një fytyrë të habitshme, mediat e huaja shkruajnë se kjo është pjesë e traditës dhe burri zhveshur është një ushtar Maori.

Në këtë udhëtim, Charles shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Camilla, e cila nuk ishte pjesë e takimit me ushtarin.

E shtuna është dita e fundit e princit në Zelandën e Re përpara se të shkojë në ishujt Soloman për të përfunduar turneun e tij 8-ditor.

Më pas 71-vjeçari  do të fluturojë për në shtëpi për t’u përballur me me vëllanë, princin Andrew, për skandalin e Jeffrey Epsteinit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu