9.5 C
Tirana
E diel, 2 Prill, 2023
Ballina Etiketimet Princi

Etiketim: Princi

Princi Herry dhe Meghan Markle drejt ndarjes!? Mediat e huaja hedhin...

0
Princi Herry dhe Meghan Markle nuk janë më bashkë dhe se çifti është duke u përgatitur për procedurat e divorcit. Këto janë dyshimet që...
Princi William dhe Kate Middleton e refuzuan ftesën e David dhe Victoria Bekchamit për të qenë në…

Princi William dhe Kate Middleton e refuzuan ftesën e David dhe...

0
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit refuzuan një ftesë për dasmën e Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz, thuhet sipas raportimeve.Prindërit e dhëndrit, David, 46 vjeç,...

Princesha Mary dhe Princi Frederik i Danimarkës ndajnë foto të rralla...

0
Profili zyrtar në Instagram për Familjen Mbretërore Daneze ofroi një paraqitje të rrallë brenda pushimeve të tyre idilike të Shtunën, duke ndarë një numër...

Princi Charles ka zbuluar recetën e preferuar për kafjall: Vezët e...

0
Vezët e pjekura me djathë janë recetë e shtëpisë Clarense, e cila ka zbuluar se si bëhet kjo delikatesë e vërtetë. Përbërësit: – 100 g spinaq...

Emmanuel Macron përjashtohet nga karantina e Covid për vizitën te princi...

0
Presidenti francez Emmanuel Macron do të vizitojë Britaninë javën që vjen për t-u takuar me princin Charles dhe gruan e tij dukeshën Camilla, në...

Princi Philip sot feston ditëlindjen e 99-të

0
Buckingham Palace ka publikuar një fotografi të re të Mbretëreshës dhe Dukës së Edinburgh për të shënuar 99 vjetorin e lindjes së Dukës. Princi Philip,...

Teoritë e konspiracionit: Princi Harry nuk është baba i fëmijës së...

0
Princi Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër të Archie-it të vogël pak më shumë se një vit më parë, por spekulimet se princi...

Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja...

0
Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e kanë lënë...

Princi William tregon traumën që i shkaktoi vdekja e nënës: Të...

0
Princi William i Anglisë, ishte vetëm 15 vjeç, kur nëna e tij Lady Diana, vdiq në një aksident tragjik në Paris, në vitin 1997. Një...

​Nuk mundi të bëjë ballë më – Princi Harry përfundon në...

0
Sipas revistës Globe, Princi Harry është pranuar në një klinikë psikiatrike në Kaliforni për çrregullim të stresit post-traumatik. Ai gjithashtu raportohet se pësoi një thyerje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS