Princi Herry dhe Meghan Markle drejt ndarjes!? Mediat e huaja hedhin dyshime

0
Gjigandi

Princi Herry dhe Meghan Markle nuk janë më bashkë dhe se çifti është duke u përgatitur për procedurat e divorcit. Këto janë dyshimet që kanë hedhur mediat e huaja.

Siç raporton Star Hit duke iu referuar mediave të huaja, çifti prej disa kohësh jetojnë në shtëpi të ndryshme kjo ka ngritur dyshime të forta në ndarjen.

Ndonëse nuk ka asgjë të konfirmuar zyrtarisht.

Por sipas informacioneve të pakonfirmuara, mediat e huaja shkruajnë se çifti punësoi avokatë, pasi marrëdhënia e tyre duket se nuk është e mirë.

Kujtojmë se dasma e Princit Harry dhe Meghan Markle u zhvillua më 19 maj 2018.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu