Marina publikon foto duke marrë rreze dielli nga tarraca

0
41
blank
Gjigandi

Marina Vjollca këtë ditë me diell po e shfrytëzon për të marrë rreze dielli nga shtëpia.

Moderatorja, së fundi publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet duke marrë rreze dielli, e veshur me pantallona të shkurtër dhe bluzë.

“Ne tarrace duke marr rreze”, ishte mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën nuk munguan komentet e ndjekësve.

Në mesin e atyre që i komentuan ishte edhe Luana, e cila me shaka i shkruan “Po boll o goce boll se e myte fare ”.

Kujtojmë se Marina Vjollca tash e një kohë është e angazhuar në emisionin “Klanifornia”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu