Rangnick planifikon transformimin e Milanit

0
11
Gjigandi

Bild raporton se Ralf Rangnick është duke mësuar gjuhën italiane, pasi ka arritur marrëveshje bazike me Milanin dhe planifikon t’i bëjë disa ndryshime në klub.

Trajneri aktual i Rasenball Sport Leipzig është në bisedime me Rossonerët,……

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu