24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Planifikon

Etiketim: planifikon

Syzet e realitetit virtual, përmes të cilave Meta planifikon fillimin e...

0
Analisti Brad Lynch ka shpërndarë në profilin e tij në Twitter, "renderët" 3D të dizajnit të mundshëm të "helmetës" nga projekti Meta Cambria.Në tetor...

Shqipëria planifikon rritje të çmimit për familjet që konsumojnë mbi 700...

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku tha sot se është drejt përfundimit një studim, i cili do të bëjë të mundur rikthimin e...
Nicole Scherzinger planifikon rikthimin solo në muzikë pas anulimit të turneut të “Pussycat Dolls”

Nicole Scherzinger planifikon rikthimin solo në muzikë pas anulimit të turneut...

0
Nicole Scherziger po rikthehet në muzikë me një karrierë solo pas tetë vitesh pauzë.Ish-gjyqtarja e "X Factor" i kishte kthyer shpinën krijimit të muzikës...

Meta planifikon monedhat virtuale ‘Zuck Bucks’ për përdoruesit e Facebook dhe...

0
Mark Zuckerberg po kërkon të zhvillojë monedha virtuale, të quajtura "Zuck bucks" nga stafi, për përdoruesit e Facebook dhe Instagram si pjesë e një...

Shqipëria planifikon të marrë me qira dy anije për prodhimin e...

0
Shqipëria planifikon të marrë me qira dy anije gjeneruese të energjisë për t'u ankoruar në Vlorë për të ndihmuar në lehtësimin e krizës energjetike...
The Weeknd po planifikon ndryshimin e emrit të tij artistik

The Weeknd po planifikon ndryshimin e emrit të tij artistik

0
The Weeknd po e mendon mundësinë e ndryshimit të emrit të tij artistik.Përmes një postimi në Twitter ylli kanadez i muzikës R&B, sugjeroi se...

Apple planifikon të prezantojë një abonim të ri për iPhone: Blej...

0
Lëvizja do të përshtatet me përpjekjet e vazhdueshme të Apple drejt pushtimit të tërësishëm të tregut.Vitet e fundit, Apple ka theksuar gjithnjë e më...

Apple thuhet se po planifikon një MacBook Air 15 inç

0
Ridizajnimi i ardhshëm i MacBook Air i Apple është raportuar gjerësisht, por informacionet e reja sugjerojnë se ai mund të vijë në dy madhësi.Sipas...

Rusia planifikon të njohë pavarësinë e Donetskut dhe Luhanskut/ Xhaçka: Shqipëria,...

0
Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka ka reaguar përmes një postimi këtë mbrëmje, pas lajmit se Rusia ka njohur pavarësinë e rajoneve të lindje të...

Apple planifikon të prezantojë iPhone 12 më 8 shtator

0
Sipas rrjedhjeve të reja, një ngjarje e dytë nga Apple planifikohet të zhvillohet në tetor. Ka pasur zëra që Apple do të shtyjë prezantimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS