Lauren Goodger dhe të pasmet e saj bombë

0
59
Gjigandi

Lauren Goodger mori vëmendjen të mërkurën në Chigëell të mërkurën.

Ylli televiziv shfaqi kthesat e saj me veshjen e saj sportive, derisa u ndal për një shishe Coca Cola.

Lauren duket se po kujdeset mirë për format e saj të rëndësishme./BS

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu