Kur do ta shpërndajë parlamentin?! Përgjigjet Meta

0
77
blank
Gjigandi

Gjatë konferencës për shtyp Presidenti Ilir Meta është pyetur se kur do ta shpërndajë parlamentin.

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1508592105648-0’); });

Meta u tregua mjaft diplomatik duke mos dhënë një përgjigje të prerë nëse do ta bëjë një veprim të tillë apo jo.
Ai u shpreh: E di që kjo është një kërkesë e përgjithshme dhe e vazhdueshme presidenti do të sillet gjithmonë me përgjegjshmëri maksimale, me interesin më të përgjegjshëm të popullit shqiptar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu