‘Lambo’ titullohet kënga e re nga Blero

0
9
Gjigandi

Blero ka lansuar projektin e ri muzikor.

Blero ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë publikoi bashkëpunimin e ri me L3on.

Kënga të cilën dyshja e kanë titulluar ‘Lambo’ është shoqëruar edhe me një videoklip dhe tani mund ta gjeni në kanalin e L3os në Youtube.

Teksti I këngës është shkruar nga dy këngëtarët ndërsa puna e video-klipit I është besuar produksionit ‘Xl Films’.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu