17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Titullohet

Etiketim: titullohet

Ja si titullohet kënga më e re e Medës

0
Meda ka publikuar projektin e ri muzikor. Meda përkundër bagazhit artistik që ka, vazhdon në ritëm të njëjtë si me artistët e ri të estradës....

Kështu do të titullohet projekti i Luanës me Jay Santos

0
Dyshja kanë zbuluar një detaj të rëndësishëm lidhur me këngën e re. Luana Vjollca dhe këngëtari nga latin Jay Santos janë në përfundim të projektit...

Noizy premton hitin e radhës, kënga titullohet “A Dojna Mu Pa”

0
Rep-artisti i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit. Kjo vjen, pasi ai...

‘Ndoshta ke harruar emrin tim’, titullohet kënga e re e Art...

0
Art Abazi ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri. Art Abazi ka njoftuar publikun se shumë shpejt do të vjen me një projekt të...

‘Lambo’ titullohet kënga e re nga Blero

0
Blero ka lansuar projektin e ri muzikor. Blero ashtu siç kishte paralajmëruar javë më parë publikoi bashkëpunimin e ri me L3on. Kënga të cilën dyshja e...

‘Lambo’ titullohet kënga e re e Bleros

0
Blero brenda disa ditëve do ta publikojë projektin e ri. Blero ka finalizuar projektin e tij të ri muzikor, për të cilin ka dhënë disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS