Ja si titullohet kënga më e re e Medës

0
11
Gjigandi

Meda ka publikuar projektin e ri muzikor.

Meda përkundër bagazhit artistik që ka, vazhdon në ritëm të njëjtë si me artistët e ri të estradës. Këngëtari ka lansuar orë më parë video-projektin e ri.

Këngën, ai ka vendosur ta titulloj ‘Bye Bye’, një projekt mjaft ritmik ky i punuar nga këngëtari dhe ekipi i tij.

Teksti është i shkruar nga Ghulo, ndërsa muzika dhe orkestrimi është punuar prej Granit Gashit dhe Demir Bashës.

Kënga është prodhim i produksionit ‘Emra Com’.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu