Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër

0
24
blank
Gjigandi

Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët.

Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra.

Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë pjesë.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi të reja në Instagram, në të cilat shfaqet me rroba-banje në palestër.

Kim thotë se kështu ushtrohet gjatë karantinës dhe natyrisht që ky veprim i saj mori vëmendje sërish.

Kim Kardashian

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu