Kështu zgjodhi të urojë festën Ghetto Geasy

0
12
Gjigandi

Geti uroi besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit.

Sot, besimtarët myslimanë kudo në botë festojnë festën e Fitër Bajramit.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta edhe nga këngëtarët tanë, të cilët zgjedhin fjalët më të mira për këtë ditë.

Edhe reperi Getoar Selimi, uroi me rastin e kësaj feste të gjithë miqtë e besimit islam përmes një postimi në InstaStory.

“Urime Festa e Fitër Bajramit, Paqja, Mëshira dhe Falja e ALLAHUT qoft mbi ne dhe familjet tona, ka shkruar ai.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu