Kështu e nisi ditën sot Rita Ora

0
102
blank
Gjigandi

Rita Ora vazhdon të jetë e afërt me ndjekësit e saj.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po vazhdon të qëndroj pranë fansave të sa.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, dhe me ta ndan imazhe nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Rita madje shpesh publikon foto nga shtrati e shfaqet provokative. Mëngjesin e sotëm e ka ndarë një foto e porsa zgjuar nga gjumi ndërsa u ka thënë “mirëmgëngjes” ndjekësve nga Londra.

Lexo edhe:  Chloe pozon nudo në vaskë

Pranë vetes këngëtarja e ka një kafe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu