Fansat e vegjël surprizojnë Gjikon, i bëjnë dhuratë për djalin

0
72
blank
Gjigandi

Reperi i njohur kosovar Gjiko, disa javë më parë është bërë baba për herë të parë.Gjiko ka shumë fansat, të cilët duan për muzikën që bën. Mes tyre janë dhe fansat e vegjël, të cilët dinë si ta surprizojnë.Dy vogëlushë, ditën e djeshme i bënë një dhuratë të bukur Gjikos për djalin e tij Zërin.

“Fansat e vogël më sollën dhuratë për Zërin”, shkruan Gjiko i cili ka shkrepur dhe një foto me ta para nisjes në koncert.

Image

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu